Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 11 października 2016 r. nasza szkoła przeprowadziła Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców w ramach IMS, Gimnazjady i Licealiady. W zawodach uczestniczyło 420 zawodników: 190 uczniów szkół podstawowych, 130 gimnazjalistów i 100 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowały: Emilia Tokarska, Sylwia Smolarek, Aleksandra Prokocim, Nicola Bakalarska, Michalina Przybysz, Aleksandra Śmieszek, Wiktoria Machula, Olga Prejbisz, Patrycja Bartczak, Patrycja Chrobak. Zespół chłopców wystąpił w składzie: Oktawian Gwizdał, Sebastian Donajski, Tomasz Podolak, Michał Wołoszyński, Mateusz Dybowski, Szymon Markowski, Patryk Podgórski, Patryk Jędraszek, Patryk Lubiński, Aleksander Sobolewski.

Wyniki zawodów:

Szkoły podstawowe:

Dziewczęta: 800m

I miejsce: Szkoła Podstawowa Morska Kraina 35,01

II miejsce: Szkoła Podstawowa Sp4 35,08

III miejsce: Szkoła Podstawowa Sp3 35,38

4. Zespół Szkół Ustronie Morskie

5. SP5

6. Zespół Szkół Dygowo

7. Zespół Szkół Drzonowo

8. Zespół Szkół Gościno

9. SP8

Chłopcy: 800m

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr4 31,10
II miejsce: Szkoła Podstawowa Morska Kraina  32,36

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr3 33,01

4. SP8

5. Zespół Szkół Drzonowo

6. Zespół Szkół Gościno

7. Zespół Szkół Dygowo

8. Zespół Szkół Ustronie Morskie

9. SP5

10 Zespół Szkół Robuń

Gimnazjum:

Dziewczęta: 800m

I miejsce: Gimnazjum nr1 31,30

II miejsce: Gimnazjum nr3 32,32

III miejsce: Gimnazjum Gościno 33,30

4. Zespół Szkół Drzonowo

5. Zespół Szkół Ustronie

6. Zespół Szkół Dygowo

Chłopcy: 1000m

I miejsce: Gimnazjum nr3 30,19

II miejsce: Gimnazjum nr2 32,21

III miejsce: Gimnazjum nr1 33,17

4. Zespół Szkół Gościno

5. Zespół Szkół Dygowo

6. Zespół Szkół Drzonowo

7. Zespół Szkół Ustronie Morskie

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

Dziewczęta: 800m

I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1  30,01

II miejsce: Zespół Szkół Morskich 32,59

III miejsce: Zespół Szkół nr1 33,39

4. Zespół Szkół Gościno

5. Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich

Chłopcy: 1000m

I miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr1 28,34

II miejsce: Zespół Szkół Morskich 29,29

III miejsce: Zespół Szkół nr1 30,22

4. Zespół Szkół Gościno

5. Zespół Szkół Ekonomiczno- Hotelarskich

Gratulujemy!

Scroll Up