„Zawsze Gotowi” nagradzają wolontariuszy

„Dbaj nie o ludzkość, nie o naród, nie o stronnictwo, ale o człowieka. Kto daje ojczyźnie, daje samemu sobie. Ojczyzna potrzebuje owoców twej pracy, ale bardziej potrzebuje Ciebie samego.” Paweł Hulka-Laskowski

 

3 czerwca 2016 r. na terenie Jednostki Wojskowej 2117 było obchodzone święto Stowarzyszenia „Zawsze Gotowi”. Stowarzyszenie oprócz kultywowania historii i tradycji 32 Pułku Zmechanizowanego propaguje i wspiera postawy obywatelskie i patriotyczne. Podczas uroczystości podsumowana została i nagrodzona praca wolontariuszy ze szkół ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego pomagających dzieciom ze szkół podstawowych w nauce i odrabianiu lekcji. Uczennice naszej szkoły: Agata Wójcik i Patrycja Szymańska z klasy IINa otrzymały z rąk Starosty dyplomy i drobne upominki.

Scroll Up