V Sesja Dziennikarska

Delegacja szkoły reprezentująca koło dziennikarskie w składzie: Paulina Bachorowska, Klaudia Zawada i Michał Juszczyk, wzięła udział w dwudniowej „V Sesji Dziennikarskiej”. Warsztaty składały się z 4 modułów:

1. „Działania redakcyjne w Jednostkach Samorządu Terytorialnego” prowadzony przez Tomasza Jankowskiego – pracownika Urzędu Gminy Kołobrzeg,
2. „Reportaż radiowy – pomysł i sposoby realizacji” Jolanty Rudnik, dziennikarki Polskiego Radia Koszalin, reportażystki i publicystki,
3. „Czy tabloidyzacja mediów jest koniecznością?” Marcina Kowalskiego, dziennikarza i reportera TVPinfo,
4. „Telewizyjny reportaż interwencyjny – słowa i obrazy” Katarzyny Zdanowicz, prezenterki TVN24, prowadzącej program „Polska i świat”.

Podczas warsztatów zdobyliśmy ciekawą, praktyczną wiedzę łącznie z tajnikami, o których na co dzień się nie wspomina. Ciekawy harmonogram i miła atmosfera tylko ułatwiły przyswajanie przekazywanych informacji. Z niecierpliwością czekam na następny dzień zajęć 🙂

Paulina Bachorowska

Więcej o Sesji w najbliższym wydaniu „Ortodromy”.

Scroll Up