Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w drużynowym tenisie stołowym 2014

W dniu 11.12.2014 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w  drużynowym tenisie stołowym chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Chrobak II Na, Sylwia Smolarek I Na, Rafał Borkowski III Ma, Paweł Chwal I Ma.  Drużyna Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu dzielnie rywalizowała z zawodnikami  I LO Kołobrzeg, ZS nr 1 Kołobrzeg, ZS nr 2 Kołobrzeg i  ZS Gościno. Po zaciętej walce drużyna żeńska zajęła I miejsce i dostała się do rozgrywek regionalnych, natomiast zespół męski zdobył III miejsce.  Podziękowania kierujemy do Pana Mariusza Kraśniewskiego, który podjął się trenowania drużyny żeńskiej.

Mistrzostwa Powiatu Kołobrzeskiego w drużynowym tenisie stołowym

Wielkie Gratulacje!!!

Beata Hływa

Scroll Up