„Mikołajki dla Tomka” – relacja „na gorąco”

4 grudnia 2014 roku, od godziny 8  rozpoczęła się i trwa AKCJA „Mikołajki dla Tomka”.
Akcja ma na celu pomoc uczniowi z klasy III logistycznej, u którego w czasie wakacji wykryto chorobę nowotworową. Prowadzony jest kiermasz, na którym są sprzedawane przygotowane przez uczniów i nauczycieli smakołyki: ciasta, tosty, pierogi, hamburgery, sałatki. Suto zastawione stoły zachęcają świątecznymi kolorami i zapachami. W szkolnym radiowęźle można zamówić, za dowolną kwotę, piosenkę na życzenie. W sali gimnastycznej o godzinie 10:50  odbędzie się pokaz tańca jednego z uczniów naszej szkoły. Cały dochód z akcji oczywiście zostanie przekazany dla Tomka.
Serdecznie zapraszamy wszystkich do czynnego udziału.

Zdjęcia "na gorąco" z naszej akcji dla Tomka

Jak ktoś nie ma pomysłu na obiad, to są do zakupienia pyszne pierogi własnej roboty.
Razem możemy więcej .

Scroll Up