Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej chłopców

W dniu 17 listopada przeprowadzono Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej chłopców. Zespół Szkół Morskich reprezentowali: Jakub Samburski, Patryk Krukowicz, Bartosz Sitarz, Gracjan Bogucki, Jacek Bujanowski, Bartosz Błaszkiewicz, Wojciech Grochowski, Maciej Kiewlak, Artur Malanowski, Dariusz Suwada, Michał Wołoszyński, Michał Cesarek, Marcin Przywarski, Dawid Dolak.

Nasi reprezentanci starali się bardzo. Największą ilość bramek zdobył Jakub Samburski. Bardzo dobrze bronił bramkarz Gracjan Bogucki. W finałowym meczu brakowało szczęścia.

W ogólnej klasyfikacji:

I miejsce: LO im. M. Kopernika

II miejsce: Zespół Szkół Morskich

III miejsce: Zespół Szkół nr1 im. H. Sienkiewicza

IV miejsce: Zespół Szkół nr2 im. Bolesława III Krzywoustego

V miejsce: Zespół Szkół im. M. Rataja

 Powiatowe Rozgrywki Piłki Ręcznej chłopców

Gabriela Antos

Scroll Up